Info service » iBoys.cz events »

iGirls.cz na Prague Pride


iGirls.cz na Prague Pride (Published: 02.08.2015)

Kdy: Sobota 15.8.2015 12:00-21:00
Kde: Václavské náměstí - LetnáV sobotu 15.8. nemůžeme na Prague Pride chybět naživo – najdeš nás jak v průvodu, tak na Letné!

 

Najdeš nás podle velkého transparentu iBoys, se kterým celou dobu půjdeme. Budeme rozdávat samolepky iBoys a iGirls, na které si lze napsat svůj nick a nalepit si je kamkoliv na sebe ;-) Pride je velká akce a ne každému je dána příležitost si s každým pokecat. Nalepením samolepky s nickem dáš ostatním příležitost tě kontaktovat nebo tě alespoň více poznat později, když tam nebude čas. Tak se pro ni stav nebo nás přijď aspoň pozdravit :-)

 

 


Náš stánek na Prague Pride 2014. Letos chystáme větší ;-).

 

- Stav se u našeho stánku iBoys/iGirls na JarmarQu na Letné. Budeme tam od poledne až do devíti do večera.

- Ze zážitků na Letné vyrobíme speciální iBoys/iGirls Pride fotokoláž, jejíž můžeš být součástí. Zapózuj nám se svojí samolepkou na libovolné části těla – a klidně hoď do foťáku i duckface! Proč si dělat pořád selfie, ne? Fotokoláž bude i s poděkováním k dispozici po Pridu na našem webu. Navíc ti tvé fotky zašleme ;-)

- Stejně jako v průvodu, i zde budeme rozdávat samolepky iBoys a iGirls :-) Fixky pro napsání nicku budeme mít sebou.

- Nech si ocertifikovat profil, a dej tak ostatním najevo, že jsi reálná osoba a ne nějaký „fake z netu“. Před certifikací si ověř, že máš na profilu fotku s tvým opravdovým obličejem a přijď s dokladem, ze kterého si pouze ověříme Tvé datum narození. To je všecko! Certifikování trvá chvilku a platí Ti navždy :-)

- Přijď si pro radu. S něčím, co ti není na našem jasné. Nebo se stav jen tak na pokec – proto tam budeme :-)

 

Těšíme se a doufáme, že „nejteplejší den v roce“ nám bude opravdu teplo. Ať už po těle, v hrdle nebo u srdce ;-) See ya on Saturday.

 

Přidej se na Facebook události: www.facebook.com/events/416369005217644/

 

Aktualizováno 7.8.2015

- Samolepky jsou připraveny ;-)! O něco větší než loni, kvalitnější materiál :-). Takže si pro ni přijď v průvodu ke klukům s transparentem iBoys, nebo na Letné do stánku iBoys/iGirls. Napiš svůj nick a nalep si ji kamkoliv na sebe ;-). Pride je velká akce a ne každému je dána příležitost si s každým pokecat. Nalepením samolepky s nickem dáš ostatním příležitost tě kontaktovat nebo tě alespoň více poznat později, když tam nebude čas.

 

 

Aktualizováno 10.8.2015

- Přijďte si k nám do stánku pro malý dárek - jakékoli DVD z iBoys edice. Letní bouře, Surfaři nebo třeba The Trip jsou zaručené tipy pro filmové večery.

 

 

- Seš queer? Přijď si pro svůj QueeR kód! Je to unikátní QR kód, který si ostatní mohou naskenovat čtečkou QR kódů (běžně dostupná aplikace pro chytré telefony). Uvidí pak Tvoji profilovku a můžou si rovnou zobrazit i Tvůj profil.
QueeR kód si můžeš vyzvednout na iBoys/iGirls stánku buď ve formě samolepky nebo za symbolickou částku zakoupit ve formě placky. Placku si pak můžeš připnout třeba na batoh, na tričko, nebo na zadek :-)
Před tím, než si svůj kód někam umístíš, je potřeba, aby sis ho nejdřív spárovala se svým profilem. Je to jednoduché – kód si načteš čtečkou v mobilu, následně se Ti zobrazí jednoduchý formulář, do kterého jen zadáš tvoje přihlašovací jmeno a heslo do iGirls. Od té chvíle je kód jen Tvůj :-)
Potřebuješ k tomu mít jen nainstalovanou čtečku QR kódů a připojení k internetu. S nastavením ti na stánku rádi pomůžeme ;-).

 
Please log in before adding a comment…
24.04.2016 07:42  
terrezzka
mrdky
11.02.2016 15:03  
nutellajar
Ty placky/nalepky s QR kódem, to je paradní napad :-)